top of page

AKTUĀLI

MĀJAS UN VASARNĪCAS, PALĪDZĪBA NODODOT EKSPLUATĀCIJĀ

Daudzi mūsu klienti saskaras ar jauniem, sev nezināmiem uzdevumiem, kā piemēram, sagatavojot dokumentus nododot objektu ekspluatācijā. Kā izrādās, šis process prasa no īpašnieka daudz personīgā laika, lai sagatavotu nepieciešamos dokumentus vai saņemtu atļaujas legalizēt jaunās un vecās ēkas un celtnes.

 

Mēs atradām risinājumu ar kura palīdzību Jūs ietaupīsiet savu laiku visos dokumentu sagatavošanas posmos ( tas ir- projektu atjaunošana, atjauninātu versiju saņemšana projektu dokumentācijā, elektriķu, skursteņslauķu, mērnieku slēdzieni, kā arī visu citu nepieciešamo dokumentu saņemšanu no citām instancēm.

Mēs zinām kā un piedāvājam Jums divus risinājumus:

  1. Mēs palīdzam Jums sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, lēmumus un projektus. Balstoties uz katras pašvadības un būvinspekcijas prasībām, mēs kopā formējam un nosūtam dokumentu paketi turpmākām darbībām un objekta nodošanai ekspluatācijā.

  2. Mēs Jūsu vietā sagatavojam visu nepieciešamo dokumentu paketi un lēmumus, saskaņojam un saņemam pieņemšanas- nodošanas aktu no būvinspekcijas ar tiesībām reģistrēt īpašumu Zemesgrāmatā.

Sākotnējai konsultācijai mums ir nepieciešams iepazīties ar jau esošiem dokumentiem, novērtēt un salīdzināt visus nepieciešamos dotās pašvaldības būvienspekcijas nosacījumus un prasības, izvērtēt iespējas, noteikt termiņus un nosacījumus turpmākām darbībām, kas nepieciešamas vajadzīgo dokumentu sagatavošanai, lai saņemtu Pieņemšanas- nodošanas aktu no būvinspekcijas ar tiesībām reģistrēt īpašumu Zemes grāmatā.

bottom of page